Saulės elektrinės

Saulės moduliai – energijos sistemos įrenginiai, padedantys gyventi modernų ir sąmoningą gyvenimą. Per metus aplinkos taršą sumažinsite maždaug 5 tonomis CO2.
Prognozuojama, kad 2030 m. šiuo būdu pagamintą elektros energiją naudos kas trečias namų ūkis.
 
Saulės jėgainė puiki ir garantuotai atsiperkanti investicija. Paprastai saulės elektrinė atsiperka per 5-7 metus - įsidiegę saulės elektrinę padidinsite savo NT vertę.
 
Naudojant saulės energiją sumažinsite elektros energijos naudojimo kaštus.
Per metus išlaidas už elektros energiją galima sumažinti net 3 kartus. Jūs tampate nepriklausomu energijos gamintoju. 
 
Mazgas - patikima bei ilgametę patirtį sukaupusi įmonė, vykdanti veiklą nuo 1991 metų.  Mūsų vertybės - profesionalumas, atsakingumas ir sąžiningumas.
Mūsų profesionali komanda, atsižvelgdama į individualius poreikius, pasirūpins ne tik saulės moduliais, bet ir jų įrengimo leidimais, projektavimu, ES paramos gavimu, montavimu bei nuotoliniu stebėjimu, kuris užtikrins Jūsų investicijų ilgaamžiškumą.  
Taip pat atliekame tolimesnę elektrinių priežiūrą, vykdome jų monitoringą.
 
Naudojame išmanią įrangą bei saugiausias technologijas - diegiame „Sharp“ kompanijos saulės modulius.
Sharp turi 55-erių metų patirtį saulės energijos technologijų srityje - tai suteikia pasitikėjimo atliekant šią investiciją. Su „Sharp Energy Solutions Europe“ atsirado ir novatoriškų energijos gamybos sprendimų centras Europos rinkoje.
 
Saulės energijos gamintojai apibrėžia dvi skirtingas garantijas: produktui ir eksploatacinėms savybėms. Saulės modulio galia su laiku paprastai mažėja - maksimalus sumažėjimas yra nustatomas garantijoje eksploatacinėms savybėms. „Sharp“ siūlo 15-os metų garantiją produktams ir 25-ių metų linijinę garantiją gamybos rezultatams.
 
„Sharp“ siūlo platų fotovoltinių modulių asortimentą.
Mūsų naudojami inverteriai (įtampos keitikliai) Fronius - tai austriška kokybė ir 7-erių metų garantija.
 
Susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, pakonsultuosime bei pasiūlysime geriausią saulės elektrinės variantą Jums.
 
 
Tautvydas Klusas
Tel. nr. +37061138332

 

Meniu