Apie mus

 

UAB „MAZGAS“ – įkurta 1991 metais. Šiuo metu teikiamos trys pagrindinės paslaugos: Apšvietimo inžinieriai, Interjero dizaino erdvė, Saulės elektrinės. 


APŠVIETIMO INŽINIERIAI

 www.mazgas.lt 

Tikslingas ir efektingas šviesos valdymas dažnai sukelia klausimų kaip optimaliai panaudoti šviesos galimybes. Mes siūlome kartu valdyti šviesą! Didesnė nei 30 metų darbo patirtis, profesionalios žinios ir inovacijos suteikia visapusiškumo sprendžiant įvairias užduotis apšvietimo srityje. Įmonėje dirba atestuoti specialistai, kurie siekia modernių apšvietimo sprendimų kūrimo ir vystymo. Siūlome kompleksines paslaugas (nuo elektrotechnikos projekto iki instaliavimo). Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlome tinkamiausius sprendimus. Patirtimi paremta kokybė bei šiuolaikinių technologijų išmanymas padeda sukurti profesionalius bei ekonomiškai efektyvius sprendimus. 

„Mazgas“ apšvietimo inžinierių komanda užtikrins net sudėtingiausių projektų kokybę ir pasiūlys tinkamiausius sprendimus mūsų klientams:

Viešų erdvių ir pramoninių objektų apšvietimas:

- Fasadai, architektūrinis apšvietimas;
- Stadionai, sporto arenos;
- Prekybos centrai, parduotuvės;
- Biurai;
- Sandėliai;
- Gatvės, keliai, parkai;
- Geležinkeliai;
- Naftos terminalai.

Apšvietimo valdymas ir eksploatavimas internetu:

- Gatvių ir parkų šviestuvai ar apšvietimo spintos su GPS ir interneto jungtimis; 
- Protingo namo sistema.

 

MAZGAS INTERJERO DIZAINO ERDVĖ

www.emazgas.lt

Mazgas Interjero Dizaino Erdvė – tai modernių baldų, šviestuvų bei išskirtinių interjero detalių ir aksesuarų parduotuvė Kaune. Mes bendradarbiaujame su pripažintais tarptautiniais prekių ženklais, taip pat ir kylančiais Baltijos šalių talentais. Mes vertiname estetiką, mums svarbios detalės, nes manome, jog būtent jos sudaro harmoningą visumą. Mes stengiamės perprasti modernaus ir netradicinio gyvenimo idėją ir manome, kad kartais viena ypatinga detalė gali apibūdinti, įprasminti, užbaigti ar net pakeisti mus supančią aplinką. Mazgas erdvėje rasite tik aukštos kokybės produktus, pasiūlysime sąmoningus sprendimus Jūsų erdvaus senamiesčio buto, nuošalaus namo ar urbanistinio biuro erdvei. Sprendimus, kurie atspindės Jūsų asmenybę bei sukurs individualią emociją. 


SAULĖS MODULIS

www.saulesmodulis.lt

Saulės moduliai – energijos sistemos įrenginiai, padedantys gyventi modernų ir sąmoningą gyvenimą. Naudojant saulės energiją sumažinsite elektros energijos naudojimo kaštus. Mazgas komanda atsižvelgdama į individualius poreikius pasirūpins ne tik saulės moduliais, bet ir jų įrengimo leidimais, projektavimu, montavimu bei nuotoliniu stebėjimu, kuris užtikrins Jūsų investicijų ilgaamžiškumą. 

 

ATESTATAI

Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos išduoti atestatai:

- El-0247 Elektros įrenginių iki 1000V įrengimo darbai;
- E-0803 Elektros variklių ir generatorių nuo 30kW iki 1MW galios eksploatacijos darbai (išskyrus variklių ir generatorių remontą);
- Elektros tinklo ir įrenginių iki 1000V eksploatavimo darbai;
- Specialiųjų elektros įrenginių eksploatavimo darbai;
- Elektros instaliacijos iki 1000V eksploatavimo darbai.

Meniu