Saulės panelė 440 Wp / Monokristalinis: NUJD440

  • Informacija
  • Informacija parsisiuntimui
Pagrindiniai pusinių elementų modulių pranašumai naudotojams yra 2–3 % didesnis modulio efektyvumas ir didesnis bendras našumas. Pusinių elementų modulyje standartiniai visi elementai yra supjaustyti į dvi lygias dalis. Be to, modulis taip pat yra padalintas į viršutinę ir apatinę puses ir ant jų išdėstytas pusines celes.

Padalinus elementus, vieno elemento sukuriama galia sumažinama perpus, o varžos nuostoliai elementų ir modulių lygyje sumažinami iki vieno ketvirtadalio. Be to, pusiau padalyta srovė gali žymiai sumažinti temperatūrą elementuose ir dėl to sumažinti karštųjų taškų poveikio riziką. Trys maži jungiamieji langeliai, kuriuose kiekviename yra tik vienas apėjimo diodas, taip pat perduoda mažiau šilumos į žemiau esančius elementus. Šie veiksniai taip pat padidina visos sistemos ilgaamžiškumą, o modulio padalijimas per pusę taip pat paveikia bendrą našumą. Generuotos srovės kelias sutrumpėja padalijus modulį, dar labiau sumažinant pasipriešinimo nuostolius. Modulio montavimas vertikaliai taip pat naudingas šešėlinėse situacijose. Pavyzdžiui, jei apatinė modulio pusė yra užtemdyta, naudotojai vis tiek gali generuoti 50 % našumo su viršutine puse, o pilno elemento modulio gamyba visiškai nutrūksta. Tai gali būti tarpueilių šešėlių atveju montuojant lauke ar ant pakreiptų stogų. Dėl to, naudojant pusinių elementų modulius, galima pasiekti aukštesnes galios klases ir didesnį našumą vienai sistemai.

Projekto sprendimas (1 500 V)
Didelis modulio efektyvumas (19,9%)
144 pusinių elementų, M6 plokštelė (plokštės dydis: 2 108 x 1 048 x 40 mm)
9 šynų technologija + temperatūros koeficientas -0,347% / ° C, padidinantis galios padidėjimą
Tvirtas gaminio dizainas (atlikti bandymai: atsparumas PID druskos rūkui IEC61701, amoniakui IEC62716, smėliui ir dulkėms IEC60068)
Įrodyta kokybė (VDE IEC / EN 61215 + IEC / EN61730, II saugos klasė, CE, C atsparumo ugniai klasė)
Patikima garantija: 25 metų linijinio energijos išvado garantija ir 15 metų gaminio garantija (taikoma ES ir kitose sąraše esančiose šalyse montuojamiems moduliams. Prieš pirkdami, pasitikslinkite dėl garantijos sąlygų savo gyvenamojoje vietoje
Garantuotas pozityvus energijos toleravimas (pasiekiama mažiausiai nurodyta reikšmė ir iki 5 % daugiau)

Norėdami parsisiųsti failą užpildykite žemiau esančius langelius.

Meniu