Greito įkrovimo stotelės ABB

  • Informacija
  • Greito įkrovimo stotelė. Techninės specifikacijos
ABB lėto įkrovimo stotelės bus prieinamos 2018 m. trečiame ketvirtyje.

Pagrindinis skirtumas tarp lėto ir greito įkrovimo stotelių – įkrovos rėžimas. T.y. lėto įkrovimo stotelė atiduoda elektromobiliui AC tinklo įtampą ir elektromobilio viduje esantis keitiklis keičia AC srovę į DC ir atiduoda į baterijas. Greitojo įkrovimo stotelė turi vidinį AC/DC keitiklį ir atiduoda DC srovę tiesiai į baterijas.

Lėto įkrovimo laikas standartiniam elektromobiliui nuo 4 - 6 val.

Greito įkrovimo laikas standartiniam elektromobiliui 15 - 30 min. + gali krautis keli elektromobiliai vienu metu ir ši stotelė gali aptarnauti visus elektromobilius esančius Europos rinkoje.

ABB greitojo įkrovimo stotelės gali būti kelių konfigūracijų. (žemiau)

Pilna komplektacija Terra 53 CJG modelis (populiariausias) arba Terra 53 CJT (Type 2 lizdas) turi 3 standartus. CHAdeMO 50kW; CCS 50kW; Type 2 (CJG 43kW; CJT 22kW) . Type 2 standartas yra naudojamas lėto įkrovimo stotelėse.

Visi elektromobiliai gali vykdyti įkrovos procesą naudojantis minėta stotele.

ABB greitojo krovimo stotelių pasaulyje ir Lietuvoje yra daugiausia lyginant su kitais gamintojais. Estijoje, yra išplėtotas projektas, dengiantis visą valstybę. Ten iš viso instaliuota apie 200 ABB greito įkrovimo stotelių.

Taip pat, yra ir kitų valstybių, kuriose išpildytas Nacionalinio lygio projektas naudojant ABB stoteles.

ABB šioje srityje yra lyderė. Anksčiau buvo sukurta ši stotelė ir tik po to elektromobilis, kuris gali vykdyti krovimą.

Vienas didžiausių ABB privalumų - skaitmeninė integracija ir aptarnavimas. Nuotoliniu būdu identifikuojama problema ir netgi nuotoliniu būdu 60% problemų yra išsprendžiama. Taip yra sutaupomas keliavimo laikas ir kaštai.

Remiantis viso pasaulio statistika ši stotelė yra veikianti net 99,5% laiko.

Lietuvoje turime aptarnaujantį personalą, kuris operatyviai reaguoja į iškilusią problemą ir ją išsprendžia.

Kalbant apie RFID identifikaciją – opcija yra galima. Taip pat, bendradarbiaujant su paslaugų teikėjais, vadinamo „back office“ paslaugom, sukurti programinę įrangą ir nuotoliniu būdu vartotojui komunikuoti su stotele, atlikti atsiskaitymo paslaugas ir t.t. Tai priklauso nuo paslaugos teikėjo. ABB suteikia teisę naudoti duomenis, kuriuos paslaugos teikėjas susistemina ir pateikia vartotojui.

Pvz: http://www.esc.lt/lt/node/7

Be to, ABB stotelės gali identifikuoti elektromobilius su CCS standartu be papildomos RFID identifikacijos. Stotelė automatiškai identifikuoja elektromobilį ir pradeda įkrovos procesą, jeigu jam yra leidžiama tai daryti.

Susidomėjusius kviečiame kreiptis dėl detalesnės informacijos suteikimo

Norėdami parsisiųsti failą užpildykite žemiau esančius langelius.

Meniu